تلفن:
Averstar Industrial Co., Ltd. SZ
Averstar Industrial Co., Ltd. SZ

ما همیشه خدمات را در اولویت قرار داده ایم. ما از همکاری با شرکت های کشاورزی و آفتکش حمایت می کنیم.

خانه محصولاتعلف کش های کشاورزی

آترازین 80٪ WP 50٪ SC علف کش های کشاورزی CAS 1912-24-9 97٪ Min Assay

آترازین 80٪ WP 50٪ SC علف کش های کشاورزی CAS 1912-24-9 97٪ Min Assay

 • آترازین 80٪ WP 50٪ SC علف کش های کشاورزی CAS 1912-24-9 97٪ Min Assay
آترازین 80٪ WP 50٪ SC علف کش های کشاورزی CAS 1912-24-9 97٪ Min Assay
جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Averstar
گواهی: COA, MSDS
شماره مدل: 80٪ WP، 50٪ SC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه فویل آلومینیومی
زمان تحویل: 15-30 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T
قابلیت ارائه: 10000 کیلوگرم / ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
شماره CAS: 1912-24-9 MF: C8H14ClN5
شماره EINECS: 217-617-8 وزن مولکولی: 215.68
نقطه ذوب: 175 درجه سانتی گراد نقطه جوش: 200 درجه سانتی گراد
برجسته:

farm herbicides

,

herbicide weed killer

آترازین 80٪ WP، 50٪ SC علف کش ها برای علف های هرز در مزرعه مزرعه مزرعه ای Triazobenzene


 حالت و مکانیزم عمل جذب علف کش قبل و بعد از نهال انتخابی. آترازین منبع اصلی جذب ریشه در گیاه است. جذب ساقه و برگ کمی از طریق xylem به meristem و برگ، دخالت در فتوسنتز و باعث علف های هرز می شود. در ذرت و دیگر گیاهان مقاوم، بنزوکسازین هیدرولیز شده به هیدروکسیل غیر سمی سه نیتروژن بنزن و انتخاب شد. شيوه پيشگيري و كنترل علف هاي هرز ساليانه و علف هاي هرز از قبيل مالت، علف چمار، چمن، چمنزار، گوزن، گوزن، Mai Niang، Polygonum و Chenopodium نيز اثرات مهاري بر برخي علف هاي هرز چند ساله دارند. مسائل معنایی سویا، هلو، گندم و برنج به آترازین حساس هستند و نباید استفاده شوند. هنگامی که زمین ذرت گندم و برنج است، دوز باید با سایر علف کش های سالم مخلوط شود. خاک با بیش از 6 درصد مواد آلی مناسب برای درمان خاک نیست. درمان ساقه و برگ خوب است. (1) دوره تأثیر باقی مانده از آترازین طولانی تر است و بعضی از محصولات حساس بعد از محصول مانند گندم، سویا و برنج می تواند با سایر علف کش ها مخلوط شود یا فن آوری را بهبود بخشد تا از اثر آن بر محصول بعدی جلوگیری شود. اکثر محصولات پس از محصول در پکن و شمال چین گندم زمستانه است، بنابراین تنها پتاسیم تنها 3 کیلوگرم در هکتار (حجم تجاری) (مولفه موثر 1.5 کیلوگرم) نیست. اسپری یکنواخت مورد نیاز است. در غیر این صورت، دوز زیاد یا اسپری ناهموار اغلب باعث آسیب به نقاط گندم و حتی مرگ می شود. مقدار ذرت در این زمینه می تواند به درستی بهبود یابد. ذرت علوفه فقط در منطقه شانگهای قبل از کاشت استفاده می شود. در طول مرحله 3 تا 4 برگ مرحله نهال، ساقه و برگ بر روی برنج بعدی تاثیر می گذارد. (2) استفاده از آترازین در باغ ها برای درختان هلو که حساس به آترازین هستند، با برگ های زرد، فقدان سبز، بارور و کاهش عملکرد جدی، ناامن است. (3) مناسب برای استفاده از آترازین در بذر بین حبوبات ذرت مناسب نیست. (4) هنگامی که خاک با آترازین درمان می شود، سطح خاک باید قبل از استفاده از سطح خاک مقیاس شود. (5) آترازین یک علف کش کم سمی است، اما دفع و استفاده از پرسنل هنوز لازم است برای جلوگیری از آلودگی دست، صورت و پوست، اگر آلوده باید فورا تمیز شود. آترازین می تواند مسمومیت را از طریق مری و دستگاه تنفسی منجر شود، مسمومیتی ندارد و هیچ پادزهر خاصی را نجات نمی دهد. (6) پس از استفاده از دارو، هر نوع ابزار باید با دقت تمیز شود، فاضلاب و مایع باقی مانده باید به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرد یا حفظ شود، و نباید در هر زمان تخلیه شوند تا از آلودگی آب، خاک و مواد مخدر جلوگیری شود . بطری های خالی باید به موقع بازیافت شوند و به درستی کار کنند. دیگر برای آنها استفاده نمی شود. (7) در هنگام دست زدن به توجه به نور باید به منظور جلوگیری از آسیب و آلودگی محیط زیست مورد توجه قرار گیرد. واگن های خاص و انبارها باید برای حمل و نقل و ذخیره سازی وجود داشته باشد و نه برای حمل و نقل با مواد غذایی و نیازهای روزانه. این باید در یک انبار خشک و تهویه مناسب نگهداری شود.
نام محصول اتزیو
CAS شماره 1912-24-9
ظاهر پودر سفید
مشخصات (COA) آزمون: 97٪ دقیقه
pH: 6-9
از دست دادن خشک شدن: حداکثر 1.0٪
فرمولاسیون 97٪ TC، 38٪ SC، 48٪ WP
محصولات هدف ذرت، سورگوم، نیشکر، درخت میوه، مهد کودک، جنگل
اشیاء پیشگیری 1. علف هرز
2. علف های هرز گیاه: علف گندم، Eleusine indica، Cogon، جو وحشی وحشی، Bromus، Aegilops tauschii Cosson، Foxtail، سبوس بریستلوگاس گیاهی، Ryegrass، چای سیاه، Crabgrass، Woodland فراموش نکنید، Orchardgrass، Bedstraw و غیره.
علف های هرز برگ برگ: آلبوم Chenopodium، Amaranthus retroflexus، Xanthium strumarium، Nightshade، Abutilon theophrasti، Portulaca oleracea، Acalypha australis، Convolvulus arvensis، Commeline communis، Field Sowthistle Herb، Cirsium setosum، Equisetum arvense؛ Rotala indica، Sagittaria pygmaea، Alismataceae، Potamogeton distinctus، Pontederiaceae، Monochoria vaginalis
حالت عمل علف کش 1.Selective
2. علف کش سیستمیک
3. علف کش های ظهور
درمان علف کش 4.Soil
5. علف کش ظهور
سمی بودن تماس با پوست: باعث آلرژی پوست می شود.
تماس با چشم: تحریک
سمیت حاد:
LD50 خوراکی (موش صحرایی) = 1،075-1،886 میلی گرم بر کیلوگرم پوست LD50 (خرگوش) => 5000 میلی گرم / کیلوگرم
اطلاعات تماس
Averstar Industrial Co., Ltd. SZ

تماس با شخص: Kevin

تلفن: +8615816864002

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات
Averstar Industrial Co., Ltd. SZ
RM 1906، ساختمان B، برج فن آوری Zhaotao، Minzhi RD.، Longhua Dist.، شنزن، گوانگدونگ، چین.
تلفن:86-755-82153862
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب علف کش های کشاورزی تامین کننده. © 2018 - 2021 agriculture-pesticides.com. All Rights Reserved.