تلفن:
چین علف کش های کشاورزی سازنده
Averstar Industrial Co., Ltd. SZ

ما همیشه خدمات را در اولویت قرار داده ایم. ما از همکاری با شرکت های کشاورزی و آفتکش حمایت می کنیم.

خانه

Averstar Industrial Co., Ltd. SZ

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4

Averstar Industrial Co., Ltd. SZ

Averstar Industrial Co.، Ltd. بر تولید و صادرات محصولات آفت کش ها و محصولات با کیفیت با مزایای هزینه متمرکز است. ما راه حل های کامل را از ثبت نام به طراحی محصول برای مطابقت با خواسته های مشتریان ما در بازارهای سریع تغییر می دهیم.

محصولات قوی ما عبارتند از: گلیفوسات، لیامبدا سیالوتروین، Dimethoate، Cypermethrin، ECT و همچنین دیگر 100 محصول موفق. ما همچنین می توانیم مجموعه فرموله سازی (WDG، SG، WP، SP، EC، SL، SC، FS، CS، EW، ODC، UVL و غیره) عرضه کنیم. این محصولات با موفقیت به بیش از 40 کشور توزیع شده است. ما می توانیم با حلال های مختلف، بسته بندی و رنگ برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان محلی تولید کنیم.

ما همیشه خدمات را در اولویت قرار داده ایم. از همکاری شرکت های کوچک و متوسط ​​کشاورزی و آفت کش ها استقبال می کنیم. هر گونه سوال فنی و پرس و جو خوش آمدید. کارکنان ما همیشه شما را در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ می دهند. لطفا به ما بپرسید، و ما محصولات با کیفیت و خدمات متفکرانه را پیدا خواهیم کرد.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : Averstar

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 5,000,000-10,000,000

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

پس از صادرات در سال 2006، شرکت ما رشد چشمگیری داشته و بازار را در بیش از 40 کشور توسعه داده است.

خدمات شرکت

هر گونه سوال فنی و پرس و جو خوش آمدید. کارکنان ما همیشه شما را در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ می دهند. لطفا به ما بپرسید، و ما محصولات با کیفیت و خدمات متفکرانه را پیدا خواهیم کرد.

شرکت تیم

شرکت ما توسط یک تیم با تجربه مدیریت می شود. با فرهنگ انعطاف پذیر - مشتری گرا و مدیریت سازمانی تخت، ما تولید سریع تولید، کنترل کیفیت، خدمات قابل اعتماد و راه حل برای مشتریان ما و پاسخ سریع به بازار است.

Averstar Industrial Co., Ltd. SZ
RM 1906، ساختمان B، برج فن آوری Zhaotao، Minzhi RD.، Longhua Dist.، شنزن، گوانگدونگ، چین.
تلفن:86-755-82153862
Privacy Policy چین کیفیت خوب Agricultural Herbicides تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 agriculture-pesticides.com. All Rights Reserved.